Super uudis Ungarist

Mihkel Räim võitis Ungari tuuri 1. etapi ja tõusis ühtlasi ka tuuri liidriks. 133 km läbimiseke kulus võitjlal 2:51:01 mis teeb etapi keskmiseks kiiruseks 46,6 kmh. Teise koha ja võitjaga sama ajas sai ukrainlane POLIVODA Oleksandr (Kolss BDC Team). Kolmas koht ja kolm sekundit kaotust kuulus norrakale GJOLBERG Adrian (Team FixIT.no)
GC`is on Mihkli edu tänase kolmanda koha mehe ees 11 sekundit, ning täna teisena lõpetanud ratturit edestab 14 sekundiga.

www.facebook.com/VanikZoltanFoto

Oli arvata, et tuleb täiesti kontrollimatu sõit ning peab valvel olema. Alguses oli väga palju rünnakuid, aga jagasime need tiimikatega ilusasti ära ja asi oli kontrolli all. Kuskil 40 km sai eest ära 14 meest ja meil kaks poissi sees. Hea seis, kuid mitte päris ideaalne. Mõned tiimid tahtsid vahe tagasi sõita aga neil polnud jõudu. Ootasin oma aega, et rünnata ning nägin Turekut pundi ees üksi väikese vahega. Panin litri ja võtsin ta endale sappa. Nüüd oli meil ees 4 meest. Tegime oma tiimiga suurema osa tööst ning 13 km enne lõppu tõusul Turek ründas nagu oli planeeritud ja mina hoidsin Ukraina meistril silma peal. Läks nii nagu arvasime, ukrainlane ründas, istusin tuulde ja vedas mind ette. Tegime neljakesi tööd ja lõpus mina ning Turek korra kergelt proovisime, katsetasime vastaseid aga oli suht kindel, et asi jääb finiši peale. Finišit alustasin teiste possalt ja see oli veidi ülesmäge. Väga sobilik ja üsna kindel võit tuli. Homme ei tea, mis saab aga kokkuvõtte peale on mul raske minna, kuna eelviimane etapp lõpeb suure tõusu otsas. Küll aga Tureki seis on üsna hea.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.