Mihkli kokkuvõte tuuri esimesest päevast

Coppi Bartali 1a etapp:

98km, enamasti sile, lõpuringidel kolm korda 1,5km järsku tõusu. Esimesed 500m oli 12%. Sõidu alguses sain kohe suure pundiga eest ära, aga kaugele meid ei lastnud ning ega me ees olles koostöö ka väga ei klappinud. Kahel korral nuki peal midagi erilist ei toimunud, pidi lihtsalt possal olema. Enne viimast korda, ca 3km enne nukki olin heal possal, kahjuks toimus pundis kukkumine ning panin jala maha ja seejärel küttis keegi mulle sisse. Midagi ei juhtunud, kuid Team Sky andis ees korraliku tempoga siis punt oli väga pikk ja üpris raske tagasi jõuda. Kuidagimoodi sain pundi kätte ja üritasin nii ette ennast võidelda kui vähegi võimalik. Lõpus aitasin Boivini, oleks saanud paremini aga mis seal ikka.

24-03-2016 Settimana Internazionale Coppi E Bartali; Tappa 01a Gatteo - Gatteo; 2016, Team Sky; Longiano;

Foto: www.steephill.tv

Coppi Bartali 1b etapp:
TTT – meeskonnad olid jaotatud kaheks neljaseks tiimiks. Mina kuulusin kõvemasse satsi koos Boivini, Tureki ja Butleriga. Butler pandi meile tiimi sellepärast, et ta ainuke vend,kes võib siin kokkuvõttes meist midagi teha ning meie ülesanne oligi võimalikult vähe aega kokkuvõtte favoriitidele kaotada. Tegime 3-kesi tööd, kuna ameeriklane on peenike poiss, kaks konti ja…. nagu meil Eestis õeldakse 🙂 Igatahes tegime enda kohta suht korraliku aja, kuna Butler käis ainult korra ees tööd tegemas. Mõned korrad pidime teda peale kurve ootama ka. Umbes 15sekki võis selle taha kindlasti jääda ning selle ajaga oleksime juba olnud top 6 hulgas, mis oleks väga kõva sõna olnud. Lõpuks olime 16dad. Sky tiimile kaotasime näiteks 9sekki, mis ei ole ulmeline vahe.

Enesetunne ning jalad tundusid täna head olevat, homme on kavas mägine etapp, kus mina esimest ega teist viiulit kohe kindlasti ei mängi. Tasapisi loodaks atröövi saada, kuid eks hommikul kuuleb, mis plaan spordidirektoril on.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.