Mihkel teeb avastardi Sloveenias

Esimest hooaega Iisraelis baseeruvas profiklubis Cycling Academy Team sõitev Mihkel Räim teeb hooaja avastardi sel nädalavahetusel Sloveenias.

Saaremaalt pärit rattur lõpetas just treeninglaagri Hispaanias, kus 10 päevaga sai sõidetud umbes 960 kilomeetrit.

“Tehtud sai palju intensiivseid treeninguid, viimase kolme nädala jooksul on vorm kõvasti paranenud ning konditsioon hooaja esimeseks võistluseks on üpriski hea,” jäi Räim laagrist saaduga rahule.

Nüüd siirdub Räim Sloveeniasse. Sel pühapäeval paneb ta ratta joonele ühepäevasõidul GP Izola (UCI kategooria 1.2).

“Alguses on 4 ringi, mille sees on ka 2,9km tõus, aga ei midagi ulmelist vist,” kirjeldas Räim pühapäevase võistluse rajaprofiili portaalile Rattauudised. “Viimased 50km on sile maa.”

Räime sõnul on talle antud vabad käed, aga kui tuleb grupifinish, siis tuleb olla viimane lahtivedaja Kanada meistrile Guillaume Boivinile.

Pärast avastarti ootavad Räime ees kaks ühepäevasõitu ning üks velotuur Horvaatias.