Mihkel Räim teenis Prantsusmaal esimesed karikasarja punktid

Pühapäeval sõideti Prantsusmaa karikavõistluste arvestusse kuuluv Grand Prix de Buxerolles, kus Team ProBikeShop St Etienne Loire meeskonnas sõitev Mihkel Räim sai 30. koha ja teenis sarja esimesed punktid.

1796689_10201843883121151_6783917_n

171,5 km pikkune sõit sujus Mihkel Räime sõnul enam-vähem normaalselt. Ta hoidis madalat profiili ja üritas säästa jõudu viimasteks ringideks. Neli ringi enne lõppu oli ta veidi aktiivsem ja läks suuremate rünnakutega kaasa. Lõpus saadi põhimõtteliselt vahepeal minema saanud jooksikud kätte, aga võitja tuli ikkagi nende hulgast.

„Sain enam vähem end positsioonile, aga üks sõitja tegi ohtliku lükke ja pidin paariks sekundiks väntamise peatama,“ tunnistas Räim. „Tänu sellele kaotasin hoogu ja oli raskem spurti alustada. Aga finišis oli päris raske. Enne lõppu tundsin end suhteliselt okeilt, aga kui spurti alustati siis tundsin, et eriti värske see jalg nüüd pole.“

Ratturi sõnul tegi sõidu raskeks see, et tema klubist olid põhimõtteliselt aktiivsed kolm meest, kes sõitu tegid, teised mõnulesid grupis ja lõpus ka tulemust ei teinud.

„Kolmekesi on päris raske õigesse minekusse saada, aga mitte võimatu. Tunne läheb paremaks ja loodan peagi midagi tulemuse moodi ka teha,“ märkis Mihkel Räim.

Uudise allikas: www.saaremaasport.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.