Mihkel Räim Prantsusmaal 11.

4cantons

Pühapäeval Prantsusmaal sõidetud 108 km pikkuse GP Bohas lõpetas kohalikku amatöörklubi Team ProBikeShop St Etienne Loire esindav Mihkel Räim 11. kohaga.

Võidusõit toimus 9 km pikkusel ringil, mida ratturitel tuli võtta 12 korda. Igal ringil oli ka pisike tõus, pärast käis tee üles-alla. Teisel ringil sai Mihkel Räim koos 24 ratturiga eest ära, seis oli hea ja saarlane tundis end tugevana.

Jooksikute grupis tehti normaalselt tööd. „Asi tundus okei olevat, sest koos minuga oli üks tiimikaaslane ka veel,“ rääkis Räim.

„Viis ringi enne lõppu tuli tagant veel kümme meest järgi ja siis hakkas nn sõda. Oli palju rünnakuid, sõidu üle kadus kontroll ja meil oli päris keeruline, kuna tagant tuli ainult üks meie mees. Kuigi olime kolmekesi, oli mõni meeskond  esindatud viie-kuue mehega.“

Nüüd lagunes jooksikute grupp mitu korda laiali, siis jooksis tagasi kokku. Mihkel Räim oli ise ka mitmes minekus sees, kuid otsustav rünnak toimus 1,5 ringi enne lõppu ja sinna ei õnnestunud tal end sisse sokutada.

Ka tema tiimikaaslasi polnud liidrite hulgas. Niisiis jäigi kümme meest väikse vahega ette. Räime meeskonnakaaslase aitasid saarlast oma grupi finišis, mille ta võitis ja sai tasuks 11. koha.