Endrik Puntso hakkab sõitma Prantsusmaa klubis

SJK Viiking kasvandik Endrik Puntso hakkab sõitma Prantsusmaa 20 parema pro-immo-300x289amatöörmeeskonna hulka kuuluvas klubis Pro Immo.

„Vastab tõele, et sellised plaanid praeguse seisu järgi on,“ rääkis Endrik Puntso. „Klubi on oma jah sõna õelnud ja litsents on allkirjastatud. Arvan, et klubi näol on tegemist päris tugeva meeskonnaga, sest seal on mitmeid tuntud amatööre ja isegi eksproff. Eestlastest sõidab samas klubis veel Martin Laas tänu kellele ma suuresti sellesse tiimi sattusingi.“

Puntso sõnul on tal eesmärgid paigas, kuna tuleb teha nii hea hooaeg, kui võimalik. „Peab ennast hea sõitjana tõestama nii tulemuste, kui ka väärt abilise rollis,“ täpsustas rattur.

Täpselt ei osanud Endrik Puntso siiski veel õelda, millistel sõitudel ta kindlasti tulemust teha proovib, sest see tuleb meeskonnaga täpsemalt läbi arutada. „Kindlasti tahaks pääseda koondisesse ja hästi võistelda Tour of Estonial ning võtta kuldmedali Eesti meistrivõistlustelt. Ülejäänud aja hooajast olen klubi juures Prantsusmaal ja sõidan kohaliku võistluskalendri järgi,“ rääkis noormees oma plaanidest.

Uudise allikas: www.saaremaasport.ee

Comments are closed.