Guadeloupel lõppes 6 Jours du Credit Agricole

Nädalavahetusel sõideti Guadeloupe saarel kaks viimast etappi  6 Jours du Credit Agricole sarjast, mis koosnes kuuest etapist.

Laupäeval sõidetud 89,3km pikkusel etapil saavutas Endrik Puntso (Union Sportive Foyalaise) 53. koha ja Rigo Räim (Union Sportive Foyalaise) 72. koha. Kaks kilomeetrit enne lõppu toimus ka suur kukkumine, kus osalesid ka Räim ja Jörgen Matt. Matt pidi kahjuks katkestama, Räim sõitis lõpuni. Kokkuvõttes asus Rigo Räim 14. kohal, Jörgen Matt 15. kohal (kuna kokkuvõtte arvestus käib kogutud punktide peale, siis ühe etapi katkestamisega ei kõrvaldata tuurilt) ja Endrik Puntso 27. kohal.

Pühapäeval sõideti 127,5km etapp, mis oli ühtlasi järjekorras ka viimaseks. Etapp koosnes 14 ringist, kus pikalt kuulus jooksikute grupp ka Jörgen Matt, kuid kahjuks ei õnnestunud neil peagrupilt eest jääda. Räim lõpetas etapi 37. kohaga, Puntso 71. kohal ja Matt 74. kohaga.

Kokkuvõttes lõpetas eestlastest parimana Rigo Räim, kes saavutas 18. koha. Kohe tema järel 19. kohaga lõpetas Jörgen Matt ja Endrik Puntsole kuulus 29. koht.