SJK Viiking hooaeg 2010 lõpetatud

Eesti Jalgratturite Liidu juhatus, treenerite ja kohtunike nõukogu ning võistluste kogu valis 2010. aasta parimaks treeneriks Viikingi klubi esindava Indrek Rannama, parimaks juunioriks Mihkel Räime.
Parima treeneri valimisel oli põhiargumendiks asjaolu, et meie klubi on teinud viimastel aastatel arvestatva tõusu, sest medaleid on võidetud nii välismaal, kui Eestis.

Väidetavalt on juunioride ja noorte klassis hooaja parimate selgitamine lihtsam, sest selleks on vastav reglement. Arvestati tulemusi rahvusvahelistel ja Eesti võistlustel ning kohta reitingutabelis.
“Mihkel Räim on kindlasti olnud sel aastal parim ja saavutanud palju. Oskar Nisu on ka kindlalt oma vanuste esinumber ja konkurentidest ikka üle,” põhjendas Urmas Karlson kahe noore saarlase parimaks valimist.
Ta lisas, et Viikingi noorte edu taga on ka korralik meeskond, kes on neid võistlustel palju aidanud. “Jalgrattaspordis on ilma meeskonna liikmete toeta, raske midagi saavutada,” leidis Karlson.

Riho sõnul on meie poisid tänavu tõesti hästi sõitnud nii juunioride kui täiskasvanute konkurentsis. Ivari Rannama oli kunagi parima juuniori tiitlile lähedal, aga Miku on esimene, kes sellise tunnustuseni jõudnud.
Olulise momendina tõsteti esile ka seda, et Viikingi võistkonnas on kõik saarlased ja oma klubi kasvandikud. Ja tõepoolest saame vaid rõõmu tunda, et meie ratturid pole n.ö. headel päevadel klubi vahetanud vaid on lojaalsed oma koduklubile.

Tundmaks rõõmu saavutatu üle kogunesid Viikingi klubi liikmed, nende sõbrad ja toetajad laupäeval Kuressaarde allakriipsutamaks 2010 hooaega. Treener Indrek Rannama aitas tagasi vaadata möödunud hooajale ja analüüsis võite/kaotusi. Riho Räim vaagis klubi saavutuste eeldusi ja oli tänulik kõigile klubi abilistele.
Andres Lauk tõi oma sõnavõtus välja erinevusi rattaspordimaailmas eile ja täna.
Tunnustuse osalised: Corpore AS / Meelis Kubits
BauEst OÜ / Jürgen ja Eero Rannama
Mona Kaubandus/ Reimo Nook
Simmo Kikkas
Leelo Viljakainen
Helina Ježova
Leevi Kuivjõgi
Toomas Magus
Aivo Maripuu jt
Autasu pälvisid Saaremaa meistrid noorte arvestuses ja SJK Viiking karikavõistluste parimad.
Kohapeal selgus hääletajate abiga (21 vastajat) SJK Viiking aasta tegija 2010. Selleks oli suure ülekaaluga
Mihkel Räim;
SJK Viiking aasta tegu – 53. Saaremaa Velotuur
Saaremaa Velotuuri drem team:
1. Indrek Rannama 14 häält
2. Andres Lauk 12
3. Ivari Rannama 8
4. Mihkel Räim 11
5. Rigo Räim 11
6. Jüri Koov 9
7. Ülo Arge 8
8. Reimo Nook 7

Treener: Andres Lauk
Mehaanik: Ivar Mones
Esindaja: Riho Räim

Meeleolukal peol olid omal kohal pidulik buffet ja mängud. Temaatiliseim oli “Mälukaotus”, kus SV dream teami liikmed olid pika jalgrattaspordikarjääri lõpetamisel kaotanud oma mälu. Teiste kohalviibijate abiga tuvastasid end E. Salumäe, Saaremaa Velotuur, H. Osjamets, tirr ja A. Pikkuus

Kokkuvõtteks: Klubile omistatud tunnustus aastatepikkuse töö vili. Et aga iga tunnustus lisab kohustusi, siis tuleb tööd jätkata. Kauaks ei saa medalite sära imetlema jääda. Sellel on omadus aja jooksul tuhmuda.
Ees ootavad uued teod. Näiteks 2011.a. Eesti meistrid amaanteeratturite grupi- ja eraldistardist sõidus selguvad Saaremaal.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.