Mihkel Räim võitis Lätis velotuuri

Mihkel Räim võitis nädalalõpul Lätis Tobeles sõidetud neljast etapist koosnenud juunioride velotuuri. Ka meeskondlikult oli parim Viiking.

Viikingi noor rattur Mihkel Räim võitis kaks grupisõitu ja ka 15 km pikkuse eraldistardist sõidu ning sai lisaks veel ka aktiivseima ratturi särgi. Jörgen Matt võitis teise etapi. Saarlaste meeskonnas sõitnud pärnakas Timmo Jeret oli kokkuvõttes kolmas, Jörgen Matt kuues, Endrik Puntso 11. ja Kevin Soon 14.

Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking juht Riho Räim ütles, et velotuuri sportlik tase oli kõrge, sest keskmine kiirus oli suur. “Meile oli võit oluline, sest olime väljas oma klubiga,” rääkis Räim, kes oli rahul sellega, kuidas poisid distantsil koostööd tegid ja võistluse käigus gruppi kontrollisid.

Lisaks Viikingi ratturitele osalesid velotuuril Eesti koondis, Moldaavia, Venemaa, Poola, Leedu, Läti, Soome ja Kalevi jalgrattakooli ratturid, kokku 64 sportlast.

Nüüd on Viikingil plaan minna oktoobris Ukraina meistrivõistlustele Krimmis. “Vaja on koguda veel eelinfot ja vaadata üle rahalised võimalused ning leida mõni sponsor,” rääkis Riho Räim.

Tema sõnul oleks klubile seda tarvis, sest juuniorid vajavad kogemusi. Lisaks oleksid meeskonnas veel Riko ja Rigo ning võib-olla ka Indrek.

Uudise allikas: Alver Kivi,ajaleht “Meie Maa”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.