Saaremaa Rattasõidu toimumise aeg selgunud!

Siinkohal kõlab vabandus kõigi meie kodulehte külastanud huviliste ees.
Tänavune rattahooaeg on olnud meie klubi jaoks eriliselt toimekas. Kevadest saati on võidusõitjad erinevates vanuseklassides saanud oma kevad-talvist ettavalmistust võistlustel realiseerida väga arvukatel võistlustel nii siin kui – sealpool Eestimaa piire.
Asjatundlikud huvilised on poiste sõitudel ja võitudel saanud silma peal hoida erinevate massitebevahendite kaudu. Seetõttu jäägu nende ülekordamine siin ära.
Tagamaks võidusõitjatele eeldused headeks etteasteteks on märkimisväärne roll olnud n.ö. taustajõududel, kel kodukale kribamine on jäänud ajanappuse tõttu unarusse.
Meie klubi viimased kodused etteasted jäävad suve algusesse. Neist viimane oli Saaremaa Velotuur. Poiste pidev kodust eemalolek on tinginud olukorra, kus kohaliku kalendrivõistluse kohal on tühjus. Sõitmata on ka Saare maakonna Meistrivõistlused, mille läbiviimiseks oleme pikalt aru pidanud.
Nüüd oleme vististi saavutanud erinevate osapoolte(võidusõitjad/võistlejad, võistluste peakorralda(d), kohtunikud, fotofiniš) vahelise kokkuleppe, kus “ketil” peaksid eelduste kohaselt olema vajaminevad lülid.
Tiheda augutikuise võistlusgraafiku tõttu oleme nihutanud ka Saaremaa Rattasõidu toimumise aega(tavaliselt augustikuu viimasel pühapäeval) septembrisse.
Kokkuvõtteks siinkohal eelteadaanne, millele lisainfot edaspidi:

• 03.09 /reede/ Saare maakonna Meistrivõistlused eraldistardis
• 04.09 /laupäev/ Saaremaa Rattasõit
Saare maakonna MV grupisõidus
• 08.09 /kolmapäev/ Lastesõit

Heameelega koondame ka neid inimesi, kel on tahtmist ja võimalusi eelpool mainitud võistluste toetamiseks mistahes viisil. Abikäed on alati teretulnud!

Ilusat suve jätku!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.