Saarlased hävisid grupisõidus

Karksi-Nuia lähedal pühapäeval sõidetud Eesti maanteeratturite meistrivõistlustel eliidi grupisõidus saarlased paremate hulka ei jõudnud.

Parima koha sõitis välja Indrek Rannama, kes kaotas võitjale 11.28 ja oli 11., Ivari Rannama, Rigo Räim ja Riko Räim katkestasid.

Viikingi klubi juht Riho Räim tunnistas, et see võistlus läks aia taha. “Kui nii võtta, et Indrek oli puhta amatöörina 11., siis on see hea tulemus. Aga kohe sõidu algul tehtud taktikaline viga annab põhjuse rahulolematuseks,” märkis ta.
Pisut alla 180 km pikkusel distantsil toimusid otsustavad sündmused kohe esimesel ringil, kui juba 5. kilomeetril eraldus peagrupist 14 ratturist koosnev grupp, kelle hulgas kõik tiitlipretendendid. Saarlasi nende hulgas kahjuks ei olnud. Rigo Räim sai jooksikud peaaegu kätte, kuid lõpuni pingutada siiski ei suutnud.

Riho Räime sõnul tehti kohe sõidu algul taktikaline viga ja otsustav rünnak magati maha. “Kui poisid oleksid hiljem jõuga maha jäänud, oleks olnud teine asi,” lausus klubijuht, kelle sõnul oleks Rannama ja Räim pidanud olema esimeses grupis.

Eesti meistrivõistluste kolm paremat olid Kalle Kriit, Tanel Kangert ja Jaan Kirsipuu.

Uudise allikas: Alver Kivi, ajaleht “Meie Maa”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.