Käimas on 35.Tartu Noortetuur

Möödunud pühapäeval lõppesid Viljandis Eesti meistrivõistlused, kuid juba lükkasid noored M-16 klassi poisid oma võistlusrattad 35. Tartu Noortetuuri proloogi stardijoonele,mis on ühtlasi ka 12. Janek Ermeli mälestusvõistlused. Võistlus on Eesti Jalgratturite Liidu kalendris 2. kategooria võistlusena ja toimub 1. – 5. juulil ning koosneb proloogist ja viiest etapist (nendest üks eraldistardiga)
kogupikkusega ca 280 km.
Kaasa teevad ka paremad M-14 klassi poisid. Lisaks osalevad ka mõned õrnema soo esindajad nii N-18,N-16 kui ka N-14 vanuseklassidest,sest siiani neil meie vabariigis veel eraldi mitmepäevasõite ei korraldata.
Viikingi võistkonnas on Kevin Soon, Endrik Puntso, Steven Kalf ja Mihkel Räim. Tänaseks võistluspäevaks on meie jaoks meeskonnavõistlus lõppenud, sest võistlema on jäänud vaid Mihkel.
Endrikut vaevab angiin, Kevinil on proloogilt saadud rangluumurd ja Steven jäi 1. etapil n.ö. musta lipu taha.
Täna sõidetud grupisõidus sõitis Mihkel aktiivselt ning sai selga aktiivseima sõitja särgi. 1. vahefinišis oli ta esimene, teises teine. Lõpujoone ületas ta Timmo Jereti järel teisena. Velotuuri kokkuvõttes on Mihkel 4. kohal. Velotuuri juhib Kristjan Raudsepp.
Jäänud on 2 võistluspäeva.

4. juuli kell 12.00 IV etapp – grupisõit 80 km – 2 mäefinišit, 2 vahefinišit
Viljandi – Põltsamaa
5.juuli kell 12.00 V etapp – eraldistardiga sõit 10 km
Põltsamaa – Jõgeva teel

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.