Indrek Rannama tuli kriteeriumisõidus Eesti meistriks

Indrek Rannama kindlustas endale laupäeval sõidetud Elva tänavasõidu kümnenda kohaga Eesti meistritiitli jalgratta kriteeriumisõidus. Hõbemedali sai Steven Kalf ja pronksmedali võitis Rigo Räim.
Jalgrattaklubi Viiking juht Riho Räim ütles medali täiskomplekti võitmist kommenteerides, et ideaalis oleks võinud veel paremini minna. “Esimene tsükkel on meie klubi jaoks olnud edukas. Alati saab paremini, aga teeme tööd edasi. Poisid harjutavad ja sõidavad, kõik on väga positiivne,” leidis ta.
Kuressaare, Pärnu ja Viljandi etappidel saadud esimene, teine ja neljas koht ning kogutud 77 kohapunkti andis Indrek Rannamale konkurentide ees soliidse edu ja saarlane võis end kindla kullasoosikuna tunda juba enne viimast etappi.Kuna neljast etapist läks arvesse kolm paremat tulemust, siis Elvas 2007. aasta kriteeriumisõidu meistril suuri riske võtta polnud vaja. Rannama oli kümnes ja meistritiitliks sellest piisas. Rannamale järgnes Oskari Kargu 62 ja Jaan Kirsipuu 60 punktiga (osales 2 etapil).

Elvas võidutses ülekaalukalt lätlane Olegs Melehs (Meridiana – Kalev Chocolate Team), kes sõitis peagrupis minema pärast kolmandat vahefinišit ehk kümnenda ringi alguses. Lätlane pidas üksi ees vastu 26 ringi, kogudes vahefinišitest järjepanu maksimumpunkte. Finišiks oli punkte koos 55. Teine oli Gert Jõeäär ja kolmas Caspar Austa (TÜSK).

Rigo Räimele pronksmedal

U-23 vanuseklassis võitis teist aastat järjest meistrikulla Allar Karu (Meridiana – Kalev Chocolate Team). Hõbeda sai Janari-Joel Jõessar (CFC) ja pronksi Rigo Räim (SJK Viiking).

M14 klassis oli Steven Kalf Elvas seitsmes, kuid sellest piisas, et võita kokkuvõttes hõbemedal. Elvas jäi M12 klassis taas konkurentidele ületamatuks Karl-Patrick Lauk, Hans-Olavi Vaher oli kolmas.

M16 klassis oli Mihkel Räim kolmas, Kevin Soon neljas ja Endrik Puntso 15. Kokkuvõttes oli Mihkel Räim 7., Kevin Soon 8. ja Hendrik Puntso 12.
M18 klassis sai Jörgen Matt kaheksanda koha nii etapil, kui kokkuvõttes. Seenioride arvestuses oli Reimo Nook 9., kuid kokkuvõttes 8.. Jüri Suluste sai üldarvestuses 9. koha.

Uudise allikas: Meie Maa, 25. mai 2009

Autor: Alver Kivi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.