Ratturid valmistuvad hooajaks Krimmis

Saaremaa jalgratturid sõitsid koos Eesti koondisega Krimmi, kus lisaks hooajaeelsetele treeningutele osaletakse ka mitmetel võidusõitudel.

Jalgrattaklubi Viiking juht Riho Räim avaldas lootust, et Indrek Rannama ja Riko Räim saavad Krimmi teedel hooajaks normaalselt ettevalmistada. Samas lisas ta, et Musta mere ääres on saarlaste eesmärk tõsta eeskätt treeningmahtu.

“Kogu hooajaks ettevalmistumiseks ei ole see laager kindlasti piisav, kuid siiski parem, kui üldse mitte midagi,” märkis Räim, kelle hinnangul peaks meie esiratturid olema Krimmist tulekul kevadisteks sõitudeks ja Saaremaa velotuuriks hästi valmis.

“Kui harjutada vaid eesmärgiga võistelda Saarte mängudel, oleks võinud ka kodus olla. Kui sõita ka Eesti tänavasõite ja üritada seal medaleid saada, on see laager vajalik,” lisas Räim.

Krimmis saavad meie jalgratturid osaleda ka mitmetel tugevatel võidusõitudel, sest Musta mere äärses soodsas kliimas on hooajaks valmistumas mitmete riikide koondised ja klubid. Nädalavahetusel Jaltas sõidetud 102 km pikkusel grupisõidul, kus osales 140 ratturit, oli Indrek Rannama 41. ja Riko Räim 70.

“Need sõidud ei ole tulemuse poolest olulised ja eesmärk ei ole head kohad, vaid pigem kasutame ikkagi võimalust korralikuks treeninguks,” rääkis Riho Räim.

Indrek Rannama ja Riko Räim on Krimmis treeninglaagris 10. aprillini.

www.saarlane.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.